2014.09.28 - 50-lecie OSP w Rempinie

Przy pięknej jesiennej pogodzie odbyły się w Gozdowie i Rempinie obchody 50-lecia OSP w Rempinie. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: p. Dariusz Kalkowski - Wójt Gminy Gozdowo, p. Sławomir Krystek, Przewodniczący Rady Gminy - dh Grzegorz Ratkowski, komendant PSP w Sierpcu - st. bryg. Józef Chmielewski, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP - dh Jan Sugajski, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Gozdowie - p. Jan Bednarski, komendant posterunku Policji w Gozdowie - p. Jarosław Cichocki, komendant Straży Gminnej - p. Elżbieta Broniszewska i inni. Obchody rozpoczęła uroczysta msza św. kocelebrowana przez kapelana powiatowego strażaków - ks. dziekana Andrzeja Zakrzewskiego w asyscie ks. kanonika Stanisława Opolskiego. Następnie wszyscy udali się do siedziby dostojnej "Jubilatki". Tutaj odbyła się część oficjalna, a później nieoficjalna część uroczystości.