2015.06.20 - Zawody strażckie

Tym razem na nowym boisku e Rempinie odbyła się tegoroczna edycja Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czułwała komisja sędziowska składająca się z funkcjonariuszy PSP w Sierpcu z bryg. Pawłem Sekulskim na czele. Jak zwykle strażacy rywalizowali w dwóch konkurencjach: sztafeta z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe. Pogoda dopisała, podobnie jak kibice :) Po zawziętych (czasem nawet heroicznych) zmaganiach musieliśmy uznać za lepszych kolegów z Lelic. Wystawione przez nich dwie ekipy zajęły I i II miejsce. Wystawione przez nas dwie ekipy zajęły III i IX miejsce. Szkoda... Na zakończenie Wójt Gminy Gozdowo - p. Dariusz Kalkowski podziękował strażakom ochotnikom za udział w zawodach i pogratulował zwycięzcom. Następnie z Przewodniczącym Rady Gminy - p. Grzegorzem Ratkowskim - i Prezesem Oddziału Gminnego ZOSP RP - dh Janem Bednarskim - wręczyli wszystkim jednostkom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Zwycięzcy odjechali uczcić swój sukces, natomiast my...... No cóż, za rok będziemy mieli okazję do rewanżu.