2020.04.12 - Wielkanoc

Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą dzisiejszą refleksją tego wyjątkowego dla nas dnia.
Będzie ciężko ubrać nam w słowa, to co dziś przeżyliśmy dzięki Wam ale spróbujemy.
Dzisiejszy dzień zaczął się dla nas po godzinie 5 rano przygotowaniem do mszy Rezurekcyjnej - przygotowanie sprzętu do transmisji i stres czy wszystko zadziała, gdyż biorąc pod uwagę to, że nasz profil na Facebooku i pomysł transmisji mszy rezurekcyjnej powstał w Sobotę ok. godziny 13-14 to do wieczora miał ok. 250 polubień, co dało nam jasny sygnał, że na nas liczycie i że nie możemy Was zawieść.
Dziś godzina 5:50 msza rezurekcyjna transmitowana on-line dochodziła do 137 osób oglądających, co było dla nas bardzo dużym zaskoczeniem – UDAŁO SIĘ.
Nasz wniosek - udało się - ale dla nas to za mało – zróbmy coś więcej. Pomysł – instalujemy nagłośnienie na samochodzie bojowym i przejedziemy się z życzeniami świątecznymi i pozytywnym przekazem tylko dwiema głównymi ulicami Gozdowa (bo może to nie jest dobry pomysł żeby zakłócać Wam święta).
Realizacja – godzina 10:00 zbiórka – instalacja sprzętu i w drogę. Po 10 minutach transmisji on-line mieliśmy 130 oglądających oraz drona, który nagrywał nasz przejazd i dziesiątki pozytywnych komentarzy –on-line, a także (co najważniejsze) Wasze mega uśmiechnięte twarze na balkonach, ogródkach, przy bramach, liczne nagrywania telefonami i życzenia kierowane w naszą stronę, zaproszenia na swoje Ulice i Wsie. Było to dla nas mega pozytywne zaskoczenie, które przekonało nas, że to co zrobiliśmy jest dla Was bardzo ważne, dlatego też nie poprzestaliśmy na objeździe dwóch głównych Gozdowskich ulic, ale pojechaliśmy w miarę możliwości wszędzie tam gdzie zostaliśmy zaproszeni tj. Kowalewo, Kolonia, Rempin, Zakrzewko, Kolczyn, Dzięgielewo, Golejewo. Wszędzie poprzez zwykłe gesty machania, nagrywania zostaliśmy naładowani Waszą pozytywną energią, za co BARDZO WAM DZIĘKUJEMY bo kompletnie się tego nie spodziewaliśmy. Do tej pory nasza transmisja z mszy rezurekcyjnej została wyświetlona 1 506 razy. Transmisja z objazdu ulicami Gozdowa i okolicznych wsi - 2 411 razy.
Cieszymy się bardzo z setek pozytywnych komentarzy jakie płyną w naszą stronę za pośrednictwem Facebooka, cieszymy się również z tego, że nas zauważyliście, że jesteśmy z Wami, a my jednocześnie zapewniamy, że jesteśmy dla Was dlatego jeśli jeszcze, w czymś realnym możemy Wam pomóc to piszcie – zapewniam, że wszystkie komentarze są czytane. DZIĘKUJEMY i Pozdrawiamy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na fb - tam można zobaczyć retransmisję z Rezurekcji o raz fragmenty naszego Wielkanocnego przejazdu-niespodzianki.